Ši elektroninė parduotuvė naudoja slapukus. Tokių būdu sesijos informacija arba kalbos nustatymai saugomi jūsų kompiuteryje. Be slapukų dalis funkcijų elektroninėje parduotuvėje neveiks. Jeigu jūs nesutinkate, spauskite čia.

EMOS Vandeniui atsparus žibintuvėlis CREE LED, metalas, IP65, 65 lm, 65 m Kodas: P3150 BAR kodas: 8592920089675

Kompaktiškas, patvarus, patikimas, atsparus vandeniui

1 vnt. | 12.26 €/vnt.
Mažas likutis

Atsparus vandeniui ir smūgiams

Kiekvienos daugiafunkcinės lempos pagrindas yra jos ilgaamžiškumas. LED žibintuvėlis „EMOS Ultibright 50“ pagamintas iš aukštos kokybės aliuminio, kuris suteikia IP65 apsaugos laipsnį ir atsparumą smūgiams krentant iš aukščio . Taigi jis susidoros su įprastomis namų ir darbo sąlygomis.

 

Patikimas ir kokybiškas

Kompaktiškas „Ultibright 50“ žibintuvėlis yra puikus praktiškas aksesuaras bet kuriai veiklai, kur reikia greitai ją apšviesti. Jis tinka visur ir jį galite lengvai rasti būtent tuo metu, kai tinka kokybiška šviesa. Aukštos kokybės „ CREE XP-E2 R5“ LED lustas užtikrina pakankamą iki 65 metrų poslinkį ir 100 lm šviesos srautą . Žibintuvėlis yra paprastas, jame yra tik vienas pagrindinis jungiklis, kuriuo jį įjungiate arba išjungiate. Švelniai paspaudus, lengvai pasieksite greitą mirksėjimą ar tylų įjungimą be būdingo spragtelėjimo.

Maitinimas (baterijos)
1 x AAA
Šviesos srautas
CREE LED 100% - 100 lm
Šviesos šaltinis
CREE LED
Šviesos spindulio ilgis
65 m
Funkcijos
1
Fokusavimas
Nėra
Medžiaga
Aliuminis
Žibintuvėlio Ø
16 mm
Žibintuvėlio ilgis
98 mm
Švietimo laikas
3 h
Atsparumo klasė
IP65
* kainos be PVM