Ši elektroninė parduotuvė naudoja slapukus. Tokių būdu sesijos informacija arba kalbos nustatymai saugomi jūsų kompiuteryje. Be slapukų dalis funkcijų elektroninėje parduotuvėje neveiks. Jeigu jūs nesutinkate, spauskite čia.

Kaip užsisakyti?

Kainos tomita.lt svetainėje rodomos EUR be PVM!

Įmonėms ir organizacijoms, turinčioms sutartį su UAB "TOMITA" - norėdami gauti paskyrą prisijungimui prie tomita.lt , kreipkitės į jus aptarnaujantį vadybiniką arba e.paštu info@tomita.lt ir telefonu +370 37 323202. Paskyrai sukurti nurodykite asmens vardą, pavardę, el.paštą. Prisijungę prie savo paskyros tomita.lt svetainėje, galėsite matyti sutartas kainas, išsirinkti prekes ir suformuoti užsakymą.

            Fiziniams asmenims, įmonėms ir organizacijoms - kviečiame registruotis tomita.lt svetainėje ir užsisakyti  dominančias prekes. Gavę jūsų užsakymą mes atsiųsime sąskaitą apmokėjimui. Gavę apmokėjimą išsiųsime jums prekes. Klientams neturintiems sutarties minimali krepšelio suma su PVM ir pristatymu turi būti ne mažiau negu 10 EUR.

            Įmones ir organizacijas kviečiame kreiptis el.paštu info@tomita.lt arba tel.: +370 37 323202 dėl specialių sąlygų ir didmeninės prekybos sutarties sudarymo.

   Norint užsisakyti prekę/es reikia savo pasirinkimą/us sudėtį į prekių krepšelį ir vykdyti 5 žingsnių užsakymo procesą:

  1. Krepšelis. Prekių krepšelio patikrinimas, ar teisingai parinktos prekės ir kiekiai.
  2. Pasitikrinkite adresą. Prekių pristatymo adreso, kontaktinių duomenų įvedimas (registruotiems vartotojams įvesti nereikia, tik pasitikrinti ar informacija yra teisinga).
  3. Pristatymas ir apmokėjimas. Pasirenkamas pristatymo būdas: atsiėmimas sandėlyje (Jonavos g. 104, Kaunas) ar pristatymas kurjeriu. Taip pat pasirenkamas apmokėjimo būdas.
  4. Pasitikrinkite ir užsisakykite. Užsakomų prekių, pristatymo adreso ir kitos informacijos apžvalga. Užsakymas patvirtinamas paspaudus "Patvirtinti užsakymą".
  5. Baigta! Pateikiamas užsakymo numeris ir išsiunčiamas el.laiškas su patvirtinimu.
  6. Išsiunčiama išankstinio apmokėjimo sąskaita. (Sutartiniams pirkėjams išsiunčiamos prekės).
  7. Gavus apmokėjimą išsiunčiamos prekės.

 

 

 

 
* kainos be PVM